Porządek w biurze dzięki Hizero Bionic Mop

sprzątanie

Jak skutecznie czyścić biuro za pomocą zwykłego mopa? Prawdę mówiąc, jest to zadanie dość trudne, żeby nie powiedzieć… niemożliwe. Standardowy mop zbierze co prawda część zanieczyszczeń, ale z biegiem czasu będzie on je rozprowadzał po czyszczonej powierzchni. Typowy mop nie posiada również funkcji czyszczenia na sucho i na mokro. Na szczęście nie można tego powiedzieć o modelu Hizero.

Zmiany w standardach czyszczenia

Funkcjonalny i nowoczesny mop Hizero to urządzenie, które czyści się w sposób automatyczny. Proces samooczyszczenia głowicy roboczej ma miejsce tuż po zakończeniu mycia podłogi, dzięki czemu urządzenie zawsze pozostaje czyste. Mop wyposażony został również w pojemny zbiornik wody, który koniecznie należy napełniać cieczą o temperaturze otoczenia. Jeśli zabrudzenia podłogi są wyjątkowo uciążliwe, można zastosować specjalny płyn Hizero, dzięki któremu skuteczność usuwania nieczystości jest jeszcze wyższa.

Innowacyjna struktura czyszcząca

Ważnym elementem wchodzącym w skład Hizero Bionic mop jest specjalny, obrotowy polimer, którego zadaniem jest zbieranie zabrudzeń z powierzchni gruntu. Zaletą tego tworzywa jest wysoka chłonność, dzięki której zanieczyszczenia zostają szybko usunięte. Co więcej, ruchoma struktura polimeru pozwala zmniejszyć tarcie pomiędzy nim a podłożem, co w konsekwencji prowadzi do ograniczenia do zera ryzyka powstania zarysowań.

Funkcjonalny system zasilania

Pracownicy zajmujący się czyszczeniem powierzchni biurowych z pewnością docenią fakt, iż mop Hizero Bionic zasilany jest za pomocą wydajnego, a zarazem ultralekkiego akumulatora. Co więcej, w skład zestawu wchodzi również specjalna stacja ładowania. Wystarczy, że użytkownik po zakończeniu pracy z urządzeniem włoży je do stacji, aby – już po kilkudziesięciu minutach – cieszyć się pełnią możliwości naładowanego sprzętu. Jest to zasługą baterii litowo – jonowej, która jest odporna na skutki przeładowania i jednocześnie wyróżnia się bardzo korzystną charakterystyką ładowania.

Proste sterowanie

Niewątpliwym atutem mopa jest jego prosty system sterowania. Opiera się on na zaledwie dwóch przyciskach, które z łatwością można obsłużyć za pomocą… kciuka. Na uwagę zasługuje również funkcjonalny wyświetlacz, który na bieżąco wskazuje najważniejsze parametry pracy urządzenia. Ciekawym, a zarazem designerskim elementem interfejsu jest system wbudowanych diod LED, które informują użytkownika o aktualnym statusie pracy mopa.

Podsumowując, dzięki urządzeniu Hizero Bionic nowoczesne mycie podłóg staje się rzeczywistością, obok której nie da się przejść obojętnie.

Dodaj komentarz