Niezapomniane, erotyczne podróże

kobieta

Seks od dawien dawna postrzegany był jako źródło przyjemności. Wskazuje na to bogata historia akcesoriów erotycznych, po które sięgano już za czasów prehistorycznych. W dzisiejszych czasach ich ilość oszałamia, a wśród nich zestaw, którego nie powinno zabraknąć w żadnej sypialni.

Kulki waginalne – jędrne i silne mięśnie Kegla

Należą do grupy najchętniej kupowanych gadżetów erotycznych. Występują w wersji jedno lub dwu kulkowej z obciążnikiem w środku. Dzięki wprowadzeniu do pochwy pobudzają i wyzwalają pragnienia zbliżenia. Przyczyniają się do wzmacniania mięśni Kegla, dzięki czemu kobieta intensywniej odbiera bodźce erotyczne i takich samym bodźców dostarcza partnerowi.

Głębia doznań

Jednym z najwrażliwszych punktów kobiecego ciała jest łechtaczka. Łechtaczkowy masażer erotyczny posiada różne moce wibracyjne i zróżnicowaną intensywność. Dzięki temu przysparza kobiecie niesamowitych doznań.

Masażery erotyczne są najpopularniejszymi zabawkami erotycznymi. Pozwalają stymulować doznania zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Elektryczny języczek, czy masażer w kształcie bałwanka. Pozwalają pieścić zarówno zewnętrze, jak i wewnętrzne sfery erogenne. Pobudzają wrażliwe na dotyk intymne sfery, ale również plecy, szyję, czy pośladki.

Klasyczny wibrator wciąż na topie

Niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wykorzystując odrobinę lubrykantu, wibratory naturalne mogą stymulować łechtaczkę, wargi sromowe, strefę ansa, wnętrze waginy, a także eksplorować strefę G. Wibratora można używać również tak jak dildo. Z jedną różnicą, dildo nie wibruje.

Nawilżające lubrykanty

Grupę tę tworzą wszelkiego rodzaju nawilżające substancje. Występują w wersjach zapachowych, bezzapachowych, a nawet smakowych. Żele, olejki i balsamy to akcesoria, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Są niezwykle popularne w trakcie wykonywania masaży erotycznych i zabawy gadżetami. Zapewniają również odpowiednie nawilżenie okolic intymnych.

Ukryte pragnienia

Potrzeba wzmocnienia wrażeń erotycznych wiąże się z sięganiem po specjalne akcesoria. Podniecenie może przynieść kontrolowana perwersja z wykorzystaniem różnych akcesoriów BDSM. Kajdanki, wszelkiego rodzaju pejcze, czy opaski na oczy. Dzięki ich zastosowaniu możemy zintensyfikować podniecenie.

Dodaj komentarz