Juvederm – bezbolesna metoda na szybkie odmłodzenie i skuteczną regenerację

uroda

Preparaty Juvederm to wysoka jakość oparta na ponad 25-letnim doświadczeniu w produkcji kwasu HA. Bezpieczeństwo i komfort to główna dewiza firmy Allergan, która jest jedynym z najlepszych światowych producentów wypełniaczy skórnych, na rynku medycyny estetycznej.

Wypełniacze Juvederm jako gwarancja efektywności

Juvederm to sprawdzona i praktycznie bezbolesna metoda, a najwyższą jakość preparatów potwierdza fakt, że są chętnie stosowane przez lekarzy w 88 krajach i przebadane na aż 1500 pacjentach. Bezinwazyjność zabiegu i długofalowe efekty są gwarancją satysfakcji, a składniki zawarte w preparatach, są bezpieczne dla zdrowia. Produkty Juvederm zapewniają szybkie i skuteczne działanie odmładzające, widoczne tuż po zabiegu.

Juvederm to gwarancja efektywnego wygładzenia konturu ust i twarzy, nie tworząc przy tym sztucznego efektu. Wszystkie ubytki zostają dokładnie uzupełnione poprzez wprowadzanie preparatu do głębszych warstw skóry. Rodzaj wypełniacza jest starannie dobierany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Kwas hialuronowy, czyli bezcenny składnik odmładzającej receptury

Preparaty zawierają kwas hialuronowy, który w naszym organizmie występuje naturalnie, a także chlorowodorek lidokainy, który dokładnie znieczula, powodując, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i w pełni komfortowy. Jakie korzystne właściwości posiada kwas hialuronowy?

*  zapewnia natychmiastowy efekt nawilżonej, wygładzonej i jędrnej skóry,

*  łagodzi stany zapalne,

* jest najlepszym sposobem na walkę ze zmarszczkami, jak i z nieuchronnym starzeniem się skóry.

Wypełniacze najnowszej generacji zapewniają przyjazny zabieg dla pacjenta i znacznie ułatwiają jego przeprowadzenie dla specjalisty. Łagodna żelowa konsystencja z łatwością przenika w głąb skóry, zapewniając długotrwałe efekty, nawet do 12 miesięcy. Specjalistyczny zabieg trwa naprawdę krótko, sama iniekcja zajmuje  około 20 minut. Chociaż tuż po zabiegu mogą pojawić się siniaki i opuchlizna, jest to naturalny skutek jego wykonania, który mija w krótkim czasie.

Juvederm Ultra Smile, czyli bezpieczna metoda na zachowanie pięknych ust

Coraz chętniej wybieranym preparatem jest Juvederm Ultra Smile, który jest przeznaczony typowo do poprawy wyglądu ust. Preparat skutecznie zwiększa ich objętość i powoduje, że nabierają pełniejszego kształtu, który wygląda naprawdę naturalnie. Usta są wygładzone i nawilżone, a bruzdy i zmarszczki precyzyjnie wypełnione.

Juvederm Ultra Smile to pierwszy środek wygładzający, oparty na bazie kwasu hialuronowego, którego działanie wsparte jest środkiem znieczulającym. Znacznie poprawia to komfort zabiegu i powoduje, że jest on praktycznie bezbolesny. Usta wyglądają naturalnie i zdrowo, a efekt utrzymuje się bardzo długo. Produkt doskonalone nadaje się dla posiadaczy wąskich warg, osób, które mają problemy z ich niesymetrycznością, jak i dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowy i naturalny wygląd swoich ust. Juvederm Ultra Smile ma żelową konsystencję, nie ma struktury ziarnistej, więc podczas zabiegu bardzo łatwo przepływa do wypełnianych miejsc, zapewniając uczucie gładkości i nawilżenia, subtelnie korygując niedoskonałości.

Przeciwwskazania

Przed zabiegiem, należy jednak pamiętać o przeciwwskazaniach, takich jak:

  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • choroby układu odpornościowego,
  • stany zapalne skóry,

Juvederm Ultra to gwarancja dobrej jakości i 100% bezpieczeństwa w jednym. Preparaty Juvederm Ultra uzyskały w Stanach Zjednoczonych certyfikat trwałości stosowanych preparatów do roku czasu.

Dodaj komentarz