Idealne dodatki na Sylwestra 2017/2018

suknia

Sylwester to jedyna noc w roku, podczas której można sobie na wiele pozwolić. Chodzi tutaj oczywiście o kontekst związany z modą. Co roku na topie są inne kreacje, ale istnieją także ponadczasowe dodatki, które idealnie urozmaicić mogą każdy strój. Co będzie trendy podczas najbliższej imprezy noworocznej? Oto najciekawsze propozycje dodatków do wieczornych kreacji.

Złoto na pierwszym miejscu

Niezwykle modne czarne kreacje Sylwestrowe można ozdobić złotymi dodatkami. Dodają stylizacji nutę luksusu i elegancji. Złoto jest uniwersalne, dobrze wygląda zarówno w przypadku blondynek, jak i brunetów. W grę wchodzą złote kolczyki koła (im większe tym lepsze), naszyjniki składające się z kilku warstw łańcuszka (i różnych długości). Modne będą także łańcuszki z wisiorem opadającym na plecy – takie dodatki obowiązkowo należy nosić do sukni z mocno odsłoniętymi plecami. W sklepach widać także wiele modeli złotych butów, które z pewnością będą hitem nadchodzącej imprezy.

Biżuteria wykonywana ręcznie

To sposób na to, aby każda kreacja wyglądała inaczej. Biżuteria hand made to gwarancja niepowtarzalności dodatków. Takie rozwiązania są idealne dla kobiet, które cenią sobie oryginalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd. Biżuterię hand made można zakupić w sklepach młodych polskich projektantów, w autorskich sklepach z biżuterią i na różnego rodzaju kiermaszach.

Biżuteria czy sztuka?

Oryginalną biżuterię można dostać także w galeriach sztuki. Wielu artystów trudni się tym fachem, tworząc niesamowite przedmioty z nietypowych materiałów. Ostatnio głośno było o kolekcji pięknej biżuterii, która powstała połączenia cynowego drucika i świeżych kwiatów miniaturowych storczyków. Takie dodatki świetnie nadają się do spędzenia eleganckiego Sylwestra w bardzo prestiżowym gronie. Z pewnością zwrócą uwagę każdego uczestnika przyjęcia. Taka biżuteria artystyczna zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem wśród koneserek dobrego stylu. Jeden mały artystyczny dodatek może znaczyć więcej niż sto akcesoriów.

Źródło: Kuferart.pl

Dodaj komentarz