Dojrzała skóra? Poznaj 3 sposoby na młody i piękny wygląd!

krem

Wraz z wiekiem spada poziom elastyny w Twojej skórze, czego skutkiem jest mniejsza jędrność i elastyczność. Są jednak sposoby, dzięki którym możesz temu zapobiec – odkryj 3 kroki!

Krok Pierwszy – właściwa pielęgnacja – serum z Aktywnym Kolagenem Morskim

Podstawowym działaniem, które pozwoli Ci uzyskać młodą i piękną skórę, jest systematyczna i odpowiednia pielęgnacja, która spowolni proces naturalnego spadku  elastyczności  i jędrności Twojej skóry. Powodów powstawania zmarszczek jest kilka, te, które pojawiają się na naszej twarzy, można podzielić między innymi na:

– zmarszczki mimiczne

– zmarszczki posłoneczne

– zmarszczki „grawitacyjne”

Brak odpowiedniego nawilżenia, regeneracji i spadający poziom elastyny powodują widoczne zmiany. Są jednak rozwiązania, które nie tylko spowolnią procesy starzenia się skóry, ale zadbają także o jej odbudowę. Takim przykładem może być serum z Aktywnym Kolagenem Morskim oraz dobranymi dla różnych rodzajów cery składnikami aktywnymi, jak złoto koloidalne, jaśmin, czy śluz ślimaka. Dzięki najwyższej jakości składnikom i ich doskonałemu połączeniu możesz liczyć na spłycenie zmarszczek, i podkreślenie owalu twarzy, ponadto dzięki kosmetykom kolagenowym Twoja skóra stanie się jędrna i elastyczna. Sporo informacji na temat serum z Aktywnym Kolagenem Morskim oraz jego właściwości znajdziesz na stronie PRAEL https://praelskincare.com/. Dbaj o swoją skórę codziennie, wykorzystując kosmetyki z aktywnym kolagenem.

Krok Drugi – prawidłowe odżywianie

Kolejnym elementem przyczyniającym się do wyglądu Twojej skóry jest sposób odżywiania.

Bardzo ważne, abyś zrezygnowała z papierosów, alkoholu, oraz produktów z tłuszczami trans, które negatywnie wpływają na kondycję cery. Staraj się jeść 5 zbilansowanych posiłków dziennie (uwzględniaj w nich warzywa i owoce – które zawierają witaminy i minerały), ponadto pij minimum 2 litry niegazowanej wody i zieloną herbatę (dzięki niej pozbędziesz się toksyn, a właściwości antyoksydacyjne spowolnią procesy starzenia Twojej skóry).

Krok Trzeci – systematyczność

Pamiętaj, że tylko systematyczne stosowanie przedstawionych zaleceń pozwoli Ci uzyskać młodą, jędrną i piękną skórę. Ponadto naturalne kosmetyki z aktywnym kolagenem to gwarancja spłycenia zmarszczek. Zacznij już dziś systematyczny proces „odmładzania” swojej skóry. Do dzieła!

Dodaj komentarz